Kezdőlap

Következő programok

Mostanában nincsenek események
Nincs megjeleníthető esemény

Korzó Kaland

 

×

Megjegyzés

Nincs kiválasztva kategória, vagy a kategória nem tartalmaz elemeket

Frissítve: a létszám betelt! (2016.06.03. 08:00)

 

Kedves Érdeklődő!

A Marcali Városi Kulturális Központ negyedik alkalommal rendezi meg fotótáborát a Somogy megyei Marcaliban. A táborba olyan fotográfiában jártas alkotókat várunk, akik szívesen töltenének el egy hétvégét városunkban, ismerkednének meg városunk épített és természeti értékeivel, annak lakóival, más települések fotósaival és szívesen vennének részt egy közös, a hétvége során készült képekből összeállított kiállítás létrehozásában.

 

Idei táborunk fő témája a Marcali Városi Fürdő és Szabadidőközpont területe.

 

 

Dátum: 2016. június 25-26. (szombat-vasárnap)
Helyszín: Marcali, Somogy megye
Tervezett létszám: 10 fő

Részvételi díj: a részvétel ingyenes, ám regisztrációhoz kötött.


A résztvevők - a tervezett létszám eléréséig - az eddigi táborainkon résztvevők ajánlása útján kerülnek beválogatásra, vagy jelentkezhetnek önállóan is (pár saját készítésű kép csatolásával) az Ez az email cím védett a spam robotoktól. A megtekintéséhez JavaScript szükséges. címen.
A résztvevők vállalják, hogy a hétvége során készült képeikkel gazdagítják a Kulturális Központ fotóarchívumát, engedélyezik képeik felhasználását a MVKK számára saját kiadványaiban és kiállításain, illetve aktívan részt vesznek a közös kiállítás létrehozásában.
A Marcali Városi Kulturális Központ gondoskodik a résztvevők elszállásolásáról, napi egyszeri étkezéséről, a fürdő területére való szabad bejutásról és csoportos kiállítási lehetőséget biztosít a Marcali Kulturális Korzó Folyosógalériájában, illetve a Városi Fürdő Fürdő Galériájában.


A jelentkezés folyamatos! Még szabad: 0 hely (frissítve: 2016.06.26. 20:30)
Bővebb információ:
Zsirai Tibor, művelődési asszisztens
email: Ez az email cím védett a spam robotoktól. A megtekintéséhez JavaScript szükséges.
telefon: 85/510-448, 70/329-6317

Eddigi résztvevőink munkáiból:

Ottófi József (Marcali Fotótábor 2013)

Ruprech Judit (Marcali Fotótábor 2013)

Varga Szilárd (Marcali Fotótábor 2013)

Bíró Gábor (Marcali Fotótábor 2015)

Tóth Detty (Marcali Fotótábor 2015)

Jágity Fanni (Marcali Fotótábor 2015)

Szellő Gábor (Marcali Fotótábor 2013)

 

Széchenyi 2020

szechenyi 2020 logo allo color RGB

Nemzeti Kulturális Alap

nka logo

Keressen minket Facebookon is!

Digitális Jólét Program Pont

Nyitvatartás

Kulturális Korzó

A 484/2020 (XI. 10.) kormányrendelet alapján a rendeletben meghatározott kivétellel tilos a közművelődési intézmények látogatása és e helyszíneken – az ott foglalkoztatottak kivételével – a tartózkodás. A rendelet értelmében a Kulturális Korzó 2020. november 11-től 30 napon át zárva tart.

Információ: 06 85 510 448

Elérhetőségek:

Marcali Művelődési és Szabadidő Központ
8700 Marcali, Múzeum köz 2.
Tel: 06 85 510 448
E-mail: Ez az email cím védett a spam robotoktól. A megtekintéséhez JavaScript szükséges.